• Kontakti:
    rusalex11@live.com

Nissan Pathfinder nokļuva uz konveijera ASV

Japāņi no Nissan iepazīstināja ar jaunu modeli ar nosaukumu Nissan Pathfinder, kas tika novietots uz konveijera Amerikas Savienotajās Valstīs. Auto ir diezgan interesants modelis ar visu riteņu piedziņu un apjomīgu iespēju paketi. Tālāk tekstā uzzināsiet, kādi tehniskie parametri sagaida šī jaunā produkta pircējus.
Zem Nissan Pathfinder pārsega atrodas V6 dzinējs ar 288 zirgspēku jaudu un 351 Nm. griezes moments. Šis spēka agregāts darbojas ar automātisko pārnesumkārbu. Tāpat automašīnai ir neatkarīga piekare un visu riteņu piedziņa, kas ir īpaši svarīgi bezceļa forsēšanas laikā.

Tagad pāriesim uz salonu, kur mums būs trīs zonu klimata kontrole, apsildāma stūre, kā arī vējstikls, kā arī lielisks Nissan Connect mediju centrs, kas tika izstrādāts pērn 2021. gadā. Tajā pašā laikā digitālais instrumentu panelis var lepoties ar 10 collu projekcijas ekrānu, kas parāda visnoderīgāko informāciju.
Tāpat automašīnai jānodrošina paaugstināts drošības līmenis, pateicoties uzstādītajam kompleksam Nissan City Shield 360. Papildus ir ProPilot sistēma, kas ir uzlabota kruīza kontroles versija.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/