• Kontakti:
    rusalex11@live.com

Skoda Slavia un budžeta segmenta priekšrocības

Skoda turpina pārliecinoši kontrolēt tirgus budžeta segmentu, izlaižot arvien pieejamākus modeļus kvalitātes un cenas ziņā. Šo ziņu ietvaros runāsim par jauno Skoda Slavia sedanu, kas iznāk uz MQB-A0-IN platformas, kas jau pirms pāris gadiem tika izmantota Kushaq krosoveram. Tomēr mēs ejam kārtībā.
Auto pircējus iepriecinās ar mērenu benzīna dzinēju klāstu, ko galvenokārt pārstāv trīscilindru spēka agregāti ar vidējo jaudu 120 ZS. Vienlaikus pircējiem tiks piedāvāta tradicionālās mehānikas izvēle vai automāts ar Start/Stop sistēmu.

Sedana izskatā trūkst arī zvaigžņu no debesīm, kas atspoguļo ideju un risinājumu izkārtojumu, ko jau sen ir pārbaudījis Čehijas autoražotājs. Kopumā auto izskatās ļoti panesams, tāpēc mums nav īpašu pretenziju uz ārpusi. Bet interjers varētu būt labāks. Ietekmē ne pārāk kvalitatīvu plastmasu, kā arī pretīgu stūri.
Kopumā Slavia ieņems savu nišu tirgū un diezgan labi pārdosies patērētāju vidū, kas apzinās budžetu. Tomēr benzīna sedanu dienas joprojām ir skaitītas, tāpēc šī apšaubāmā modeļa nākamo paaudzi mēs diez vai ieraudzīsim.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/