• Kontakti:
    rusalex11@live.com

Shelby F-150 Super Snake parādīja izcilu dinamiku

Spēcīgais pikaps Shelby F-150 Super Snake ir veiksmīgi izturējis pirmsražošanas testus, demonstrējot izcilu dinamiku un vadāmību. Izcilā dizainera automašīna patiks daudziem briesmīgo pikapu faniem, jo tai ir brutāls izskats un diezgan jaudīga spēkstacija. Tomēr iesim pēc noteiktās kārtības.
Pikapu darbina iespaidīgs 760 ZS V8 dzinējs. Pēc tam viņi ļauj sarežģītai automašīnai piespiest simtu niecīgajās 3,9 sekundēs, ar ko nevar lepoties pat visi superauto. Turklāt automašīnai ir ārkārtīgi laba saķere, kas kopā ar visu riteņu piedziņu padara to par neaizstājamu palīgu pārvietošanai bezceļa apstākļos.

Tagad par izskatu. Izcilā ateljē dizaineri pievērsa uzmanību modeļa priekšpusei, aprīkojot to ar iespaidīgu buferi, pa kuru redzami milzīgi uzņēmuma nosaukuma burti. Turklāt ir daudz unikālu sporta elementu, kas rotā Ford F-150 un maina tā izskatu gandrīz līdz nepazīšanai.
Kopumā viņi sola izdot tikai 300 šī modeļa eksemplārus, lai pircējiem nāksies sacensties par tik izskatīga vīrieša īpašumu. Par laimi, iepriekšējais pasūtījums jau ir atvērts, un ikviens, kam nav vienaldzīgs Shelby F-150 Super Snake liktenis, var mēģināt izlauzties cauri vēlētāju pūlim un izvietot to pēc iespējas ātrāk. http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/