• Kontakti:
    rusalex11@live.com

HONDA AVANCIER: MODERNIZĀCIJA AUTO

Piedāvātais Ķīnā suv augstākās klases ir piemērs interesantu automašīnu, kuru mēs nekad neredzam Eiropā.

Skatoties uz priekšējo daļu šo modeli, jūs varat viegli sajaukt to ar CR-V, bet tā būtu liela kļūda, jo Avancier-tas ir daudz lielāks (4858 mm) apvidus kupeja. Tikko veiktā modernizācija ietvēra jaunu bamperi, mainītais grils, kā arī modernāku aizmugurējie lukturi. Jaunu modeli, alumīnija diski, krāsas, lakas, un tā vietā, divas lielas izplūdes uzgaļu tagad ir par četriem mazāk.

Interjerā mēs redzam, starp citu, pazīstamu multimediju sistēmu, kas tagad, tāpat kā atjaunotajā Civik, ka ir vairāk funkciju pogas un saņēma pildspalvu. Citas izmaiņas jaunu polsterējumu un dekoratīvās uzlikas, kā arī jaunu iekārtu elementus, piemēram, индукционное lādētāju vai gaisa kondicionēšanas sistēmu ar gaisa attīrīšanas. Interesanti, ka, lai gan mērinstrumentu panelis Avancier neizskatās īpaši ekskluzīvu, šis ir neliels pārsteigums, kas gaida mūs uz aizmugurējā dīvāna. Uz paroces mēs atrast slēptās ekrāna, piemēram, luksusa limuzīniem.
Vairāki spēka agregātu, gluži pretēji, ir palicis nemainīgs. Izvēle ir divi dzinēji - 1,5 l, jauda 196 L. s. kopā ar patstāvīgā ātrumkārbu un 2,0 l, kas piedāvā 276 KM, un kopā ar 9-ātrumu pārnesumkārbu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/