• Kontakti:
    rusalex11@live.com

KIA SORENTO JAUNU KOMPLEKTĀCIJAS

Lielākais eiropas suv Kii bija debijas Ženēvas autosalonā, bet plāni noplūktas коронавирус. Tāpēc tā vietā korejieši ir sagatavojuši pirmizrādi Sorento tiešsaistes versija. Tas notiks 19. martā 12:30.

Virsbūve jaunajam Sorento ir asas līnijas un malas, un ievērojami vairāk nekā skulptūru, nekā virsbūve priekšgājēja ar vairāk noapaļotām malām. Priekšējā daļa piesaista uzmanību atšķirīga radiatora vāku formā тигрового deguns, kas tagad ir plašāks un optiski aptver pat gaismas. Tie ir aprīkoti ar jauniem led dienas gaitas gaismu, kas atgādina kontūra тигрового acis. Ass "skatiens" Sorento ir papildināts ar plašu taisnstūra akciju gaisa ieplūdes uz bampera un gaisa aizkariem sānos, kuru uzdevums ir pareiza pārvaldība gaisa plūsmai ap automašīnu.
Sorento ceturtās paaudzes iedvesmoja izskatu modeli Telluride, ir vertikālas, aizmugurējie lukturi, kas pārklājas puses virsbūves. Viņa asas malas, ļoti tehnisks, priekšpuse un neskaitāmas horizontālās līnijas padara auto plašāka, nekā tā patiesībā ir. Sānos aizmugurējā bufera atrodas viltus uzgaļi izplūdes sistēmu un, tāpat kā priekšā, restes aizsardzības plate, kas harmonē ar estētiku, tipisku suv. Dizaina ziņā jaunais Sorento attiecas uz citiem jaunajiem modeļiem Kia, piemēram, Telluride un ProCeed. Modeļa nosaukums ir izvietota pilsētas centrā uz bagāžnieka vāka. Iebūvēts spoileris slēpj aizmugurējā stikla tīrītāju, kas ne tikai uzlabo atgriezenisko redzamību, bet arī netraucē минималистскому izskata pakaļējā sēdeklī.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/