• Kontakti:
    rusalex11@live.com

HYUNDAI I30: STARTĒJA PĀRDOŠANU LATVIJĀ

Dažas dienas pirms Ženēvas autošovā "Hyundai" prezentējusi atjaunināto modelis i30. Starp citu-uz pusi no ražošanas ciklu-auto приобретало ne tikai jaunas formas, bet arī motori un versijas iekārtas.

Kā tika paziņots iepriekš, stilisti koncentrējas uz bamperī, фарах un vāka radiatora. Pēdējais ir saņēmis jaunu veidni uzpildes, kas padara priekšējā siksna Hyundai i30 plašāka.

Jaunas ir arī pilnībā izgatavoti pēc led tehnoloģiju-galvenie lukturi, kas integrētas ar dienas gaitas gaismu. Pēdējais ir saistīts forma aiz burtu V. aizmugurē arī bija jauns bamperis un lukturi. Turklāt, pārtaisīts m.in. dizains alumīnija riteņu diski (izmēros no 16 līdz 18 collām). Jaunums ir arī iespēja pasūtīt Hyundai i30 ar kombi uz усортированной (stilistiski) versija N.
Daudz jaunumu mēs atradīsim zem motora pārsega. Bāzes motors 1,0 l T-GDI jauda ir 120 Zs c. pasniedz tagad arī kā "mild hybrid" ar ģeneratora rīkojas funkciju startera un elektriskās instalācijas, kas darbojas ar 48 Voltu spriegumu. Abos gadījumos tiek piedāvāta sešpakāpju mehāniskā ātrumkārba vai семиступенчатая pārnesumkārba ar dubulto sajūgu.  No piedāvājuma pazūd benzīna 1,4 litru T-GDI, vieta, kura aizstās kā reizi jaunu 1,5 l T-GDI dzinēju (160 zs s. un 253 Nm).http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/