• Kontakti:
    rusalex11@live.com

Suzuki S-Cross pāriet uz hibrīda sliedēm

Diezgan niecīgs kompaktais krosovers Suzuki S-Cross nolēma kļūt par hibrīdu. Auto pilnā rīcībā saņems jaunu spēkstaciju, pēc kuras tas nedaudz paplašinās piegāžu ģeogrāfiju Eiropā un Āzijas reģionā. Jaunizveidotā hibrīda izstrādātāji cer, ka modelis pircējus patiks tā ārkārtējās efektivitātes dēļ.
Tātad, kas attiecas uz automašīnas šasiju, to attēlo parastā 1,4 DITC turbodzinēja ar 129 ZS simbioze. un 235 ņūtonmetru griezes momentu ar 48 voltu starteri-ģeneratoru, kas darbojas gan paredzētajam mērķim, gan kā vilces elektromotors.

Kas attiecas uz krosovera bufera akumulatoru, tas nedarbosies, lai to uzlādētu no kontaktligzdas. Tas pastāv tikai, lai taupītu degvielu un ietaupītu nelielu daļu no enerģijas, kas iegūta no reģeneratīvās bremzēšanas. Pretējā gadījumā krosovers neatšķiras no tā benzīna versijas, izņemot iekšējo aprīkojumu.
Hibrīda versija saņēma labu digitālo instrumentu paneli, durvju aparatūru un stilīgas šuves uz sēdekļiem. Mums arī solīja jaunu multimediju sistēmu, kas pievilkta līdz mūsdienu standartiem, bet mašīnas pamata versijā, acīmredzot, tā vēl nebūs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/