• Kontakti:
    rusalex11@live.com

Haval H6S attaisnoja visas cerības

Ķīniešu krosovers Haval H6S sāka pieņemt iepriekšējus pasūtījumus Eiropā. Automašīnai ir ļoti pievilcīgs izskats un pienācīgs tehniskais aprīkojums. Šī materiāla ietvaros mēs īsumā apskatīsim visas jaunuma iezīmes un pastāstīsim, ko klientiem vajadzētu sagaidīt no tā.
Zem modeļa pārsega var atrast ļoti iespaidīgu benzīna un dīzeļdzinēju līniju ar vidējo jaudu 200-250 ZS. Tajā pašā laikā augstākās klases motoriem ir ārkārtīgi pienācīga vilce, kas pārsniedz 500 ņūtonmetru griezes momentu. 7DCT robots, kuram nav daudzu tā priekšgājēja trūkumu, šeit darbojas kā transmisija.

Tagad par automašīnas izskatu, kas patiešām ir palicis atmiņā ar gludām līnijām un sabalansētajām proporcijām. Ķīnieši klientiem piedāvās stilīgu disku komplektu, izcilu LED optiku, glīta izskata moldingus, kā arī lielu toņu paleti virsbūves krāsošanai.
Salonā mēs sagaidām pilnu multimediju sistēmu, klimata kontroli, vadītāja palīgus, digitālo instrumentu paneli un daudzfunkcionālu stūri. Kopumā jūs varat paļauties uz pilnu mūsdienu funkciju klāstu, bez kurām nevar iztikt neviena automašīna.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/