• Kontakti:
    rusalex11@live.com

Jaunais Dodge Journey nonāk izstāžu zālēs

Dodge ir sagatavojis jaunu modeli visiem krosoveru faniem. Runa ir par nākamās paaudzes Dodge Journey, kas ir trīs rindu apvidus transportlīdzeklis ar ļoti interesantu tehnisko aprīkojumu. Krosovera pamata versija tika ieviesta 2020. gadā. Tagad automašīna saņems daudz jauninājumu, par kuriem mēs runāsim vēlāk tekstā.
Modelis savā klāstā vienlaikus varēs lepoties ar vairākiem jauniem dzinējiem. Interesantākais dzinējs ir četrinieks ar benzīna turbokompresoru ar 169 zirgspēkiem un 265 N * M. griezes moments. Dzinējs darbojas ar automātisko sešpakāpju Aisin pārnesumkārbu vai septiņu pakāpju manuālo. Kas attiecas uz piedziņas veidu, šeit tas ir tikai priekšā bez alternatīvas.

Tagad parunāsim par automašīnas izskatu, kas saņēma jaunu sporta virsbūves komplektu, disku komplektu, neaizstājamu radiatora režģi un aizmugurējo durvju spoileri. Turklāt ir pievienoti daži jauni toņi ķermeņa krāsošanai. Tomēr ārējās inovācijas ir maz un diezgan pieticīgas atšķirībā no interjera.
Iekšpusē auto sveicina vadītājus ar izcilu multimediju sistēmu ar 12 collu ekrānu, kā arī daudzfunkcionālu stūri ar funkciju taustiņiem. Turklāt tika nomainīta priekšējā sēdekļu rinda. Kopumā atjauninājums izrādījās ārkārtīgi cienīgs, tāpēc esam pārliecināti, ka tas būs ļoti pieprasīts.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/