• Kontakti:
    rusalex11@live.com

FERRARI SF90 SPIDER RĀDA LOKĀJAMO JUMTU

Jaunais sporta auto Ferrari SF90 Spider tiks ražots ar lielisku saliekamo jumtu. Šī opcija ir pieejama visos superauto aprīkojuma līmeņos, un tā ir ērta funkcija, kas pārvērš kupeju par kabrioletu. Atgādināsim, ka modelis ir sporta automašīna ar hibrīda spēkstaciju, kas, iespējams, nonāks hipodromā tūlīt pēc izstrādes beigām.
Pats jumta tips parādījās 2011. gadā, kad iznāca cits, ne mazāk iespaidīgs uzņēmuma modelis - Ferrari 458 Spider. Tomēr jaunais jumts būs par 40 kilogramiem vieglāks. Turklāt uzņēmuma inženieri ir izdomājuši vienkāršāku un uzticamāku jumta pacelšanas mehānismu, kas darbojas ar elektriskām piedziņām un pilnībā aizņem tikai 14 sekundes.

Tie arī ievērojami atvieglo pašas automašīnas svaru, atbrīvojoties no nevajadzīgām sastāvdaļām un metāla detaļas aizstājot ar vieglu titāna un stikla šķiedru. Tas viss tiek darīts, lai uzlabotu transportlīdzekļa braukšanas veiktspēju, kas galvenokārt paredzēta testēšanai sacīkšu trasē.
Neskatoties uz to, ikviens, kuram ir 376 tūkstoši Lielbritānijas mārciņu, var iegādāties jaunu Ferrari. Šī ir summa, ko maksās vienkāršākais šī superauto aprīkojums.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/