• Kontakti:
    rusalex11@live.com

AUDI A3 SPORTBACK JAUNĀ PAAUDZE

Audi ieviesa pavisam jaunu, ceturtās, paaudzes modeļa A3 Sportback. Atkārtos vai auto tirgus panākumi priekšgājējiem? Izstrādāts no nulles, auto tagad mēra 4,34 m garums, 1,82 m plata un 1,43 m augstumu. Tādā veidā, viņš ir garāks (par 3 cm) un platāks (3,5 cm) no priekšgājēja, bet bez izmaiņām saglabājušies augstums, platums un garenbāze (2,64 m).

Jaunums ir, jo īpaši, apsildāmi dienas gaitas lukturi MatrixLED un - spēcīgs gaisa ieplūdes ar to tipisks ražotāja, hromēts, rāmi Singleframe. Dinamisko raksturu piešķir sudrabaini lakotas līstes bufera vai -, kas iet caur centru kapuci-reljefs. Sānu projekcijas dominē spēcīgi iezīmējas riteņu arkas, daļēji stiklota virsma un smalkas - hromēts un sudraba papildina, piemēram, logu rāmji vai jumta reliņi.
Sākotnēji eiropas pircēji varēs izvēlēties no trīs varianti dzinējs: benzīna 1,5 l TSI (150 k. s.), un dīzeļa 2,0 l TDI divos jaudas variantos (116 vai 150 k. s.) - Visi diski ir priekšējās ass riteņiem. Standarta aprīkojumā tiks piedāvāta sešpakāpju mehāniskā pārnesumkārba. Pēc pieprasījuma jaunais Audi A3 Sportback ir arī varēs pasūtīt ar septiņu ātrumu pārnesumkārbu DSG. Ražotājs no Ингольштадта sola, ka drīz vien pēc nonākšanas tirgū piedāvājums tiks papildināts ar variantiem ar piedziņu, gan ass quattro un электрифицированными versijām.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/