• Kontakti:
    rusalex11@live.com

KAS ZINĀMS PAR FIAT 500

Tīkla parādījās fotogrāfijas ar Fiat 500, jaunās paaudzes. Auto būs tikai un vienīgi elektriskā piedziņa. Pagaidām nav zināms, vai abi paaudzes veikti paralēli, lai gan, iespējams, tieši tas arī notiks.

Jaunu Fiat 500e pēc izskata skaidri attiecas uz pašreizējās paaudzes. Īpaši izskats aizmugurē un sānos neatstāj nekādas šaubas par to, ar kādu mašīnu mums ir darīšana. Stipri modificēts priekšējais, motora nodalījumu šķiet daudz garāks, kas liecina par lielāku garumā automašīnas. Lielas pārmaiņas, mēs arī atrast salonā. Kabīne tika sakārtota, notīrot vairākas fiziskas pogas, toties parādījās liels skārienjutīgs ekrāns.
Ražotājs, protams, mērķis ir uzvara tirgus elektromobilis. Auto ar katru paaudzi kļūst arvien interesantāk. Protams, nevajadzētu aizmirst arī par citām niansēm šīs darbības. Katru tehnoloģiskais aspekts ir svarīgs, jo īpaši, ja jūs gatavojas iegādāties Фиат. Par tehniskajiem risinājumiem pagaidām nekas nav zināms. Tiek pieņemts tikai, ka diapazons auto sasniegs līdz 200 kmhttp://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/