• Kontakti:
    rusalex11@live.com

ATJAUNINĀJUMS SUZUKI IGNIS

Ražojuši no 2016. gada Suzuki Ignis tikko saņēma atjaunoto virsbūvi. Lai gan – no pirmā acu uzmetiena-maz kas ir mainījies, izmaiņas nav ierobežota tikai ar virsbūvi. Auto īpašnieki var novērot glīti jaunas bamperi vai citu piederumu komplekts. Cenu lapās parādīsies arī jaunas virsbūves krāsas un apdare.

Zem motora pārsega parādījās modernizēja motoru-1,2 l dualjet (divas sprauslas uz cilindru), kas saņēma, jo īpaši, eļļas sūknis, mainīgu sniegumu un mainīta vadības sistēma mainīgo vārstu laikiestates. Tas nodrošina labāku reakciju uz gāzes un zemāku degvielas patēriņu. Kopā ar dzinēju parādīsies arī - tiek piedāvātas citas iespējas-uzlabota bezpakāpju transmisija CVT, kas nodrošina labu paātrinājumu pie zemiem apgriezieniem un neliels sadegšanu braucot pa šoseju.
Versija mild hybrid - ar ģeneratoru, kas veic funkciju startera, - saņēma arī ievērojami lielāku bateriju. Vieta tā pati-ar ietilpību 3 Ah-ieguva jaunu litija-jonu akumulators ar ietilpību 10 Ah.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/