• Kontakti:
    rusalex11@live.com

ASTON MARTIN V12 SPEEDSTER: KAS VAR PIEDĀVĀT RAŽOTĀJS

Ja jūs uzskatāt, ka mūsdienu суперспортивные automašīnas pārāk цивилизованны un atviegloti, jums vajadzētu izrādīt interesi par jaunāko darbu Aston Martin. V12 Speedster iedvesmo sacīkšu modeļiem Aston Martin iepriekšējo gadu. Viņam nav jumta un logu - pat vējstikla, bet toties ir josla, kas atdala vadītāju no pasažiera. Virsbūve ir izgatavots no oglekļa šķiedras un alumīnija platforma izmanto sastāvdaļas no DBS Superleggery un Vantage.

Ļoti tehniski izskata interjera roku darbs, kas apstrādāts углеродным šķiedru, ādas, hroma un alumīnija. Interesants fakts-отстегивающаяся ādas soma, kas darbojas kā nodalījuma uzglabāšanas, pirms pasažieri. Nedaudz vietas (neliela) bagāžas mēs arī atradīsim par krēsliem.
Piedziņas Aston Martin V12 Speedster izmanto, kā norāda nosaukums, bloks V12. Runa ir par to, it īpaši par motora 5,2 l biturbo, kas rada 700 k. s. un 752 Nm maksimālo griezes momentu. Tas ir pietiekami, lai sasniegt ātrumu līdz 100 km/h 3,5 un sasniegt (ar elektronisko ierobežojums) 300 km/h Automobilis ir aprīkots ar adaptīvo amortizatoriem ar trim pakāpēm un cietība. 21 collu vieglmetāla diski slēpj карбоновые keramikas diski. Kopumā tiks izlaists 88 gadījumi Aston Martin V12 Speedster. Ražotājs novērtēja to 765 tūkst. eiro.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/