• Kontakti:
    rusalex11@live.com

BUGATTI CHIRON PUR SPORT: TIKAI 16 GADĪJUMI

Neskatoties uz to, ka Ženēvas auto izstādē šogad ir tīri virtuālā veidā, un superkāru netrūkst transportlīdzekļiem, kas izraisa ātrāku sirdsdarbība cienītājiem automašīnu. Viens no tiem ir jaunais Bugatti Chiron Pur Sport - tas ir "успорская" versija vienam no ātrākajiem automobiļiem ar apstiprināšanas satiksmes.

Kas, būtībā, ir mainījies Хироне? Fani modeli atzīmē vēl vienu aerodinamiskais komplekts, kas ietver lielas gaisa ieplūdes un aizmugurējo spārnu. Jau paši to izmēri (1,9 m plata!) var ieskaidrot. Kas nav mazsvarīgi-lai gan uz mašīnas ir jaunas "vecās" (iepakojums ir izgatavots, protams, no kompozītu, pastiprinātas углеродным šķiedras), pats auto ir vieglāk "standarta" Хирона. Izmantojot modificētu bremžu un citiem riteņiem, ļāva ietaupīt 19 kg konstrukcijas maiņu riteņu rezultātā, lai uzlabotu bremžu dzesēšanai.
Dzinējs? Šajā gadījumā bija bez būtiskām izmaiņām. Auto turpina ražoti четырехкратном наддуве W16 jauda 1500 k. s., bet ierobežojums apgriezienu palielināts par 200. / min. Tas nozīmē, ka spēcīgs dzinējs ar tilpumu 8 l tagad var pagriezt līdz 6900 par. / min. starp Citu, arī tika mainīts vadības programmatūra ar automātisko pārnesumkārbu, bet pati transmisija ir saņēmusi vairāk nekā īsi pārnesumu skaitu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/