• Kontakti:
    rusalex11@live.com

FIAT 500E. JAUNĀ PAAUDZE

Pēc 13 gadu uzsākt ļoti populāra mūsdienu versiju, jaunā "пятисотки", beidzot ir pienācis laiks, lai viņas pēctecis. Auto ir saglabājis retro stila, bet ir ļoti mūsdienīgs interjers un vienīgi elektriskā piedziņa.

Uzsākt 500 2007. gadā bija īsts trieciens. Auto pastāvīgi bauda lielu interesi un joprojām paliek sortimentā ir микрогибридной versiju, kuru mēs nesen devāmies). Taču viņai nāksies konkurēt ar savu pēcteci.

No pirmā acu uzmetiena, 500e šķiet labākajā gadījumā modernizēto versiju pašreizējo modeli, bet tas ir rezultāts tam, ka itāļi vēlējās aiziet no projekta, kas ļāva sasniegt lielus panākumus.  500e var иллюзорно atgādināt priekšgājēja,bet tas, kas ir ievērojami vairāk-par 6 cm garāks un platāks, bet riteņu bāze ir palielinājusies par 2, skatiet Tādējādi uzlabojot telpas būtu pamanāmi. Tomēr vislielāko iespaidu rada pilnīgi jaunu instrumentu paneļa.
Elektriskais dzinējs rada 118 l. s., kas ļauj спринту līdz 100 km/h-9 sekundēs. Maksimālais ātrums bija ierobežots līdz 150 km/h Pie vadītāja ir izvēlēties no trim braukšanas režīmiem - Normal, Sherpa (režīms maksimālais enerģijas ietaupījumu) un Range.  Pēdējā aktivizēts pietiekami jaudīga rekuperācija, ka lielākajā daļā situāciju var pārvietoties, pārvaldot tikai akseleratora pedāli.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/