• Kontakti:
    rusalex11@live.com

HISPANO-SUIZA: JAUNS SUPERAUTO

Hispano-Suiza ir viens no tiem vārdiem, kas izraisa sirdsklauves starp faniem klasisko automobiļu rūpniecībā. Starpkaru periodā spāņu uzņēmums славилась izveidi luksusa automašīnām, kas droši sacentās ar produkciju Rolls-Royce.

Diemžēl, vēl pirms Otrā pasaules kara sākuma ražotājs atteicās no izveidotu automašīnu, koncentrējoties uz motoriem un citiem komponentiem, ko izmanto kosmiskās aviācijas nozarē. Šajā nozarē Hispano-Suiza darbojas līdz šai dienai.

Jau vairākus gadus spāņi arvien biežāk vēršas pie savu automašīnu vēsturi, ik pa laikam demonstrējot jaunu modeli, kas uzceltas tikai pāris eksemplāros. Tas ne ar ko neatšķiras no jaunākās auto ar zīmolu Hispano-Suza-elektriskā superauto, ar nosaukumu Carmen Boulogne.
Avots induktors ir divas elektriskās vilces dzinēju-pa vienam katram no aizmugurējiem riteņiem. Kopā tie rada 820 kwh (1114 k. s.!) un 1600 Nm. To vērtība ir pieejama diapazonā no nulles līdz 6500 apgr. / min./min. Ražotājs apgalvo, ka auto var paātrināties līdz 100 km/h par 2,6 un sasniedz maksimālo ātrumu 290 km / h, elektrība, tiek glabāta litija-jonu baterijas ietilpība ir 80 kw-h-Maksimālais diapazons-vismaz teorētiski-ir 400 kmhttp://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/