• Kontakti:
    rusalex11@live.com

SĀKĀS RAŽOŠANAS AUDI A3 JAUNĀS PAAUDZES

ikai dažas dienas pēc oficiālās Audi sāk ražot A3 Sportback nākamās paaudzes. Piektdien rūpnīcas direktors Audi Ингольштадте Ахим Хайнфлинг ieviesa jaunu modeli, rūpnīcas darbiniekiem, klātesošajiem Audi Forum.

Kopš 1996. gada, kad debitēja A3 pirmās paaudzes, darba rūpnīcas Ингольштадте uzcēla gandrīz 3,8 miljoni tā eksemplāru. Turklāt no 2007. līdz 2009. gadam A3 arī ražoja rūpnīcā Briselē. Versija A3 Limousine tiek veikta Ингольштадте un ungāru Дьер, kur arī tiek ražots Audi A3 Cabriolet. Papildus Eiropas, Audi A3 Sportback un Limousine nobrauc no konveijera lentēm rūpnīcas Фошане, Ķīna, bet pats A3 Limousine, turklāt, arī Аурангабаде, Indija un San Jose Dos Пиньяйс, Brazīlija.

Jaunais modelis ir piesātināta ar mūsdienu tehnoloģijām, ir dinamiska un ir aprīkota ar электрифицированным piedziņu. Daudzi sistēmas, jaunā Audi A3 Sportback - no kabīnes pirms luksofora, pirms informācijas un izklaides sistēma-pilnībā digitalizēt.
Jaunās paaudzes kompakto Audi tagad ir pieejams Latvijā trīs motora versijās. 1996. gadā Parīzes autoizstādē Audi prezentē pirmo A3-tad tikai un vienīgi трехдверном variantā. Pateicoties dizainam un raksturīgo sportisko eleganci šo cd premium klases drīz vien kļuva ievērotas likumdevēja modes. Tajā laikā neviens cits auto šajā segmentā nav spējusi piedāvāt šāda kombinācija kvalitatīvu interjera un lielisku ergonomiku un pirmklasīgu tehnisko risinājumu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/