• Kontakti:
    rusalex11@live.com

NEVEIKSMES RĪGAS CENTRĀ: DIVAS AUTOMAŠĪNAS IR IZDEVIES, ZEM BETONA BRUĢAKMEŅU SEGUMU

Negadījuma Latvijā nebeidz mūs pārsteigt. Uz ielu krustojums Ģertrūdes un Brīvības kārtējo reizi ir noticis NEGADĪJUMS. Un kārtējo reizi šajā iesaistīti komunālie dienesti. Rezultātā kārtējā pārbaudes siltumtrases, izveidojies pārtraukums. Ūdens plūsma хлынул zemē un sāka to aktīvi flush. Rezultātā zem akmeņiem ir izveidojusies bedre. Šajā brīdī divas automašīnas, tajā pa ceļam izrādījās par šo sabrukumu.

Šobrīd notiek tiesvedība par to, bet tas ir vērts atzīmēt, ka visas sekas ir likvidētas. Daudzu rīdzinieku biedē stāvoklis komunikācijas pilsētas. Dažas no tām jau vairāk nekā 60 gadus. Nepieciešams veikt kaut kādas darbības ar to atjaunošanos. Pretējā gadījumā, lai izvairītos no atkārtotu negadījuma vienkārši nav iespējams.
Pats galvenais šajā situācijā, ka neviens nav cietis. Autovadītāji aizbēga tikai ar nelielu izbīli, bet viens no viņiem pat pats izbrauca no bedres, neskatoties uz to, ka nespēju bija apmēram pusotru metru. Šajā ziņā operatīvi reaģēja spec dienests, kas sniedza palīdzību un lietojat, lai likvidētu avārijas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/