• Kontakti:
    rusalex11@live.com

CGENESIS G80. UZ EIROPU NETIKS

Korejieši nav pārtraucis savu vētras asv premium klases. Pēc janvāra palaišanas GV80 - pirmo apvidus auto vēsturē zīmola Genesis-uzņēmums tikko ir publicējusi pirmos attēlus jaunu limuzīnu G80-----. Šis ir pārstāvis segmentā E, tā ka cīņā par labu amerikāņu pircējiem (zīmols "Genesis" nav ierosināts Vecajā Kontinentā), nāks viņam sacensties ar eiropas modeļiem, piemēram, Audi A6, BMW 5 vai arhetipi šajā segmentā - klases Mercedes E.

Priekšrocības jaunu Genesis ir stilistiku un bagātīgu aprīkojumu. Uz virsbūves var atrast saites uz projektiem, Aston Martin vai Audi, bet jāatzīst, ka automašīna var lepoties ar interesantu un konsekventu līniju.
Interjers - it īpaši viduskonsole-var nedaudz atgādinot lēmumu, ko izmanto Mercedes. Liels stūre ar biezu, blīvi заполняющими vidu, ar rokām atgādina amerikāņu ģimenes auto astoņdesmito gadu beigās un deviņdesmito gadu sākuma. Līnija ir ventilācijas caurumi, kas iet caur visu instrumentu paneli, optiski paplašina kabīni. Uz paneļa, kas ir nedaudz virs centrālās konsoles, atradās" platekrāna displejs informācijas un izklaides sistēma diagonāli 14,5 collas.

Ražotājs nav lepojās tehniskajiem datiem. Tomēr ir zināms, ka auto tika veidotas no nulles, pamatojoties uz jauno platformu. Oficiālā debija Genesis G80 ----- notiks vēl līdz marta beigām.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/