• Kontakti:
    rusalex11@live.com

JAUNUMS BUICK GL8 AVENIR

Kamēr Eiropa ir gandrīz pilnībā novērsās no minivenu, ķīnieši ļoti augstu vērtē šo ļoti praktisku auto un izmanto tos kā luksusa limuzīnu. Atjaunots amerikāņu minivenu, ieguva jaunu bamperi, vairāk izteiksmīgu izskatu, mainīti aizmugurējie lukturi un priekšējie lukturi ar матричными ar gaismas diodēm.

Interjerā mēs atrodam nopietni rekonstruēta paneļa, jo īpaši, šeit ir runa par to augšpusē. Tā vietā, lai analog stundas un nelielu multivides ekrāna tika izmantoti divi autonomi 12,3 collu displeja, slēpta zem viena stikla, kā Mercedes modeļiem. Buick GL8 Avenir arī var lepoties ar šādiem risinājumiem, kā uzlabot, automātiski iegūst, izmantojot modemu LTE, 14 collu displeju un digitālais atpakaļskata spogulis. Garastāvoklis apgaismojums dod izvēles līdz 128 krāsu.
Luksusa minivens pasniedz ar trim sēdekļu rindām ar atsevišķiem krēsliem katrā. Patiesi ekskluzīva iespēja-tas ir tāds, kuram ir vieta tikai četriem cilvēkiem. Tad aizmugurējie sēdekļi sniedz nosacījumus par ceļojumu, piemēram, greznā limuzīnā. Tās ir ļoti apjomīgas, ir liels roku balsti un ļoti plašs galvgaļa. Tos atdala konsole ar diviem ekrāniem, kas ļauj kontrolēt apkures, ventilācijas un masāžas krēslu, kā arī pārvērst tos dīvāns. Zem motora pārsega Buick GL8 Avenira darbojas 2 litru наддувный motora jauda 230 zs s., ieeja no 9-pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Auto būs pieejams tikai par ķīnas tirgu un parādīsies tur vasarā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/