• Kontakti:
    rusalex11@live.com

LŪK, KĀ IZSKATĀS INTERJERĀ HYUNDAI I20

Hyundai nupat publicējusi fotogrāfiju, kas atklāj izskatu arhitektūras un interjera i20, kas izveidots no nulles. Viens no spilgtākajiem elementiem kabīnes tagad ir latiņa, kas sniedzas visā platumā paneļa, kurā ir iestrādāti ventilācijas caurumi vai ventilācijas sistēmu. Turklāt, jauno formu, ir durvju paneļa, un iespēju sarakstā iekļauts, piemēram, garastāvokļa apgaismojums.

Kā bija solīts iepriekš, auto ieguva jaunu digitālo komplektu ierīcēm ar ekrāna diagonāli 10,25 collu. Arī jaunums ir centrālais skārienjutīgais ekrāns, tehniskās apkopes informācijas un izklaides sistēmu, kas arī ir ekrāna izmērs 10,25 collu (standartā 8 collas).

Abi displeja ir vizuāli saistīti viens ar otru. Pirmais, kas stūrē un parāda elektroniskais pulkstenis, kas maina krāsu un stilu atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma. Standarta režīmā indikācija stundas tiek rādīts zilo krāsu shēmu, Eco režīmā pulkstenis, kļūst par zaļu, bet režīms Sport-oranža.
Augšpusē paneļa atradās otrs ekrāns, kas nodrošina navigācijas un multivides sistēmas. Pati sistēma ir ieguvusi vairākas jaunas funkcijas savienojumu, kas iepriekš nav bijuši pieejami i20, ieskaitot sistēmu Hyundai Bluelink. Tā sastāvā ietilpst pakalpojumi Hyundai LIVE, kas reālā laika režīmā informē satiksmes un laika apstākļiem, kā arī par tuvākajām degvielas uzpildes stacijām un stāvēšanas vietās. Turklāt, Hyundai Bluelink ļauj atrast auto (no programmas), atvērt un aizvērt, tā attālināti, kā arī nosūta informāciju par trauksmi un viedokļi. Iespējama arī balss atbalsts un meklēt tuvumā esošās apkalpošanas punktos ceļotājiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/