• Kontakti:
    rusalex11@live.com

KĀRTĒJO ELECTRIC CAR NO RENAULT

Neskatoties uz to, ka pasākums notiks ēnu korona vīrusu, par to nebūs trūkumu pasaules pirmizrādes. Viens no tiem-jauna elektriskā versija nelielu Renault modeli Twingo Z. E.

No pirmā acu uzmetiena, auto neatšķiras no sava iekšdedzes. Raksturīga iezīme uzmundrināja šķirnes ir tikai un vienīgi Tieva zilā uzlīme, тянущаяся visā pusē automašīnu (no priekšējiem līdz pat aizmugurējiem lukturiem). Alternatīva vadīt arī izsniedz zilo ievietot uz vāka, radiatoru un ikona ar uzrakstu Z. E. Electric uz stikla sētas durvīm. Kā variantā iekšdedzes piedziņa tiek nodota uz riteņa aizmugurējās ass. Elektriskais тяговый motors ģenerē 82 l. s. un 160 Nm.

Enerģija tiek glabāta litija-jonu akumulatoru svars 165 kg Jauda 22 kw * h ļauj pārvarēt attālumu līdz 250 km, kas mērīts WLTP cikla City (līdz 180 km kombinētajā ciklā). Renault Twingo EV paātrināties līdz 100 km/h par 13,5 ar, bet maksimālais ātrums ir 135 km/h Sprints līdz 50 km/h 4,5 sek. Pilna uzlāde baterijas strāvu no mājsaimniecības kontaktligzdas (230 V, 2,3 kw * h) aizņem 13,5 stundām, izmantojot tīkla lādētāja jauda 3,7 kw laiku var samazināt līdz aptuveni 8 stundas.
Ražotājs arī piedāvā ātru sienas lādētāju, kuru jauda 7,4 kwh, lai pilnībā uzlādētu akumulatoru apmēram 4 stundas. Līdzīgi-ja izmantot publiskajiem lādētājiem lielu jaudu (11/22 kw) uzlādes laiks ir attiecīgi: 2 stundas 10 minūtes.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/