• Kontakti:
    rusalex11@live.com

JAUNĀS PAAUDZES HYUNDAI ELANTRA

Saskaņā ar reklāmu, Hyundai tikko atklāja nākamās paaudzes savu pasaules hitu - Elantra modelis. Auto, kas jau daudz gadus pārspēj rekordus popularitāti ASV, var lepoties ar vairākiem interesantiem risinājumiem.

Saskaņā ar tendencēm демаркация jaunākās paaudzes jaunā Elantra ir fotokameru vēlas segmentu D. Tādējādi, auto ir garāks, platāks un zemāks, nekā līdz šim. Par 2 cm - līdz 272 cm - palielinājusies, un riteņu bāze. Bāzi, lai izveidotu auto ir kļuvis pilnīgi jauna platforma.

Stilisti izvēlējās neparastu formu-transportlīdzekļa tipa лифтбэк atgādina четырехдверное kupeja. Pārstāvji zīmolu arī runā par "progresīvās un nesaprotams veidā" - auto vēstnesis jaunu stilu tendence, kas pārsteigs un citiem modeļiem korejiešu markas.

Interjerā mēs atradīsim tagad standarta 8-collu touchscreen displejs, bezvadu atbalsts Apple Carplay un Android Auto. Vairāk bagāts versiju saņems 10,25 collu ekrāns , kas - par vienu stiklu-ir savienota ar digitālo instrumentu panelī. Jau bāzes informācijas un izklaides sistēma piedāvā atbalstu divām mobilajām ierīcēm.
Pirmo reizi vēsturē Elantra modelis tiks piedāvāts ar hibrīda piedziņu. Šajā gadījumā zem motora pārsega, mēs atrodam benzīna 1,6 litru GDI (darba ciklā Аткинсона) ar elektrisko тяговым dzinēju, генерирующим 32 kw. Kopumā transmisija piedāvā 139 l. s. un 264 Nm. Akumulatoru baterijas ar ietilpību 1,32 kw uzstādīt zem sēdekļa aizmugurējā dīvāna. Neparasts risinājums hibrīdam ir izmantot sešpakāpju automātisko transmisiju ar dubulto sajūgu, nevis - plaši izmanto konkurenti - CVT bezpakāpju priekšu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/