• Kontakti:
    rusalex11@live.com

DC 9 JAUNUMS NO FRANCIJAS

Franču auto segmentiem, D un E pastāvīgi modernizēti. Jāatzīst, tie ir ātri iegūt uzticīgi fani, taču viņu simpātija nav tulko pārdošanas rezultātus. Par laimi, francūži ne apstājas mēģina pierādīt pasaulei, ka viņi spēj izveidot "executive" klases limuzīns. Kā pierādījums tam kalpo jaunākais modelis DS - raksturīgie modelis DS9.

Auto tika izveidota, pamatojoties modulāro platformu EMP2, uz kuras pamatā ir jaunais Peugeot 508. Virsbūve mēra 4,93 m garš un 1,85 m plata. Riteņu bāze ir līdz 2,9 pm Tādā veidā, DS9 ievērojami garāks Peugeot. Pēc izmēriem, ko var droši salīdzināt ar Mercedes E vai BMW 5-series, viņš ideāli iekļaujas eiropas segmentu E.
Zem motora pārsega, mēs atradīsim benzīna PureTech jauda ir 225 zs ss vai hibrīdu šķirnēm, E-Tense. Atlases būs trīs: basic (ar priekšējo riteņu piedziņu), kuru jauda ir 225 zs s. un jaudīgāku: 250 l. s. (priekšpiedziņa) vai 4x4 versijas ar jaudu 360 zs s. Sākotnēji piedāvājumā parādās pirmais. Baterijas ietilpību 11,9 kwh tiek garantēta, ir darbības attālums 40-50 km attālumā Pats elektromotors attīsta 110 zs s. un 320 Nm, kas ļauj kustināt mašīnu безэмиссионном režīmā ar ātrumu līdz 135 km/h neatkarīgi no versijas standarta jābūt astoņu pakāpju automātiskā pārnesumkārba.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/